7th Grade Math Learning Games

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Matematik konusunda kedinizi geliştirmek ve bunu aynı zamanda eğlenerek yapmak istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Matematik çocukların okul hayatlarında çok önemli bir yer tutmaktadır. Diğer bir çok ders ile bağlantılı olan matematik, gerçekten iyi bir şekilde öğrenildiği ve mantığı kavrandığı zaman hem bu derste hem de diğer derslerde başarılı olunmaması için bir sebep yoktur. Çocukların en çok zorlandığı ve en çok yardıma ihtiyaç duyduğu bu ders ile ilgili sorunlarınız bu uygulama sayesinde artık son buluyor. İçerisinde yedinci seviye matematik problemleri bulunan bu oyunda sizler için özel olarak üretilmiş bir çok grafik özellikleri bulunmaktadır. Hem kaliteli soruları hem de başarılı grafik yönetimi sayesinde çocuğunuz bu program ile ilgilenirken hiç de ders çalışıyormuş gibi sıkılmayacak aksine çok eğlenecektir. 

Oyun içerisinde yedinci seviye matematik testleri bulunmaktadır. Bu problemleri boş zamanlarında çözecek olan çocuğunuz hem kendini matematik alanında geliştirmiş olacak hem de derse karşı oluşmuş olan korkularını da yeneceklerdir. Sizin ise bu durumda yapmanız gereken onunla beraber bu soruları çözüp onun takıldığı yerlerde ona yardımcı olmanız ve aynı zamanda beraber de zaman geçirmenizdir. Şimdi çocuğunuz için son derece faydalı olacak olan bu programa siz de sahip olmak istemez misiniz?

Çocuğunuzun okul, iş ve sosyal hayatında da son derece fazlaca karşılaşacağı matematiği küçükken halledip ömür boyu rahatlamasını siz de istiyorsanız bu programa hemen sahip olmalısınız. 

7th Grade Math Learning Games indir